1 2 3 4 ... 7 ... 13
Toplam 186 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 13

Banyo Dekorasyonu ve İhtiyaç Duyulan Banyo Ekipmanları

Banyolarımız her zaman tertemiz olmasına önem verdiğimiz özel alanlarımızdır. Dekorasyona gönül verenler banyo dekorasyonu yaparken evin diğer bölümleri ile bütünlük sağlamasına dikkat ederler. Belli standartlara sahip banyoların minimal tarzında kendini bulanlar olduğu gibi bazen bir renk seçimiyle bazen de aksesuar tercihi ile banyolarına karakter kazandırmak için dokunuşlar yapanlar da vardır.  Özellikle evde daha çok zaman geçirmeye başladığımız bu günlerde banyonuzu daha kullanışlı ve keyifli bir hale getirmek niyetindeyseniz, banyonuzda yapacağınız yenilikler için doğru adrestesiniz.

Banyolar evlerin yapısı itibariyle genellikle ışık almayan küçük odalardır. Bu nedenle söz konusu banyo dekorasyonu olduğunda genel mantık daha geniş görünen banyolara sahip olmak için gereken kuralları uygulamaktır. Küçük banyolarda fayans rengi seçimi, doğru banyo aydınlatması ve etkili banyo aynası seçimi önem kazanmaktadır. Açık renkli fayans ve boya seçimi daha geniş ve ferah bir banyo hissi verir. Bunun yanında banyo aynanızı mimariye göre uygun boyut ve şekilde seçerek genişlik algısı yaratabilirsiniz. Doğru mimari hamlelerle olduğundan daha geniş görünüme sahip banyolara sahip olabilirsiniz. Eğer banyonuz yeteri kadar genişse dekorasyonda koyu renkler tercih edebilirsiniz.  Ancak geniş banyolarda hayatınızı zorlaştıracak derecede kalabalık süslerden kaçınmalısınız.

Banyo Ekipmanları ve Fiyatları

Banyolarda suya dayanıklı olması, kolay temizlenmesi ve hijyenik ortam sağlaması açısından seramik kaplama tercih edilmektedir. Eğer baştan aşağıya sıfırdan bir banyo tasarlama şansınız varsa uygun fayans seçimi ile işe başlamanız en doğrusu olacaktır. Bu aşamada ihtiyacınız olan banyo seramikleri, mutfak seramikleri, yer seramikleri çeşitlerinin yanında seramik yapıştırıcıları, derz dolguları ve astar boyalar online mağazamızda sizlere sunuluyor.

Kullanışlı olarak nitelendirilen her banyoda duşa kabin, lavabo ve klozet olmalıdır. Bu üçü için banyonun demirbaşları diyebiliriz. Duşa kabin ve duş teknesi modellerimizin yanında küvet ve jakuzi modellerimizi de inceleyerek hayalinizdeki duş keyfi için önemli bir adım atabilirsiniz.

Banyo dekorasyonunda lavabo ve klozet seçiminin önemi tartışılmaz. Her geçen gün daha modern tasarımlarla karşımıza çıkan asma klozet seçenekleri pratik temizlik imkânıyla kadınların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Asma klozet çeşitlerinin yanında klasik klozet modellerimizi inceleyebilir toptan klozet fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca klozet iç takımları ve klozet kapak modelleri de mağazamızda bulabileceğiniz ürünler arasında yerini alıyor.

Banyo Aksesuarları ile Banyonuzu Yenileyin

Tasarımda vurucu noktalar detaylarda gizlidir. Banyolarda doğru seçimlerle anlam kazanan detaylar duş setleri, bataryalar, musluklar ve dekoratif aksesuarlar olarak listelenebilir.

Musluk batarya çeşitleri söz konusu olduğunda şüphesiz su tüketimini en aza indirecek pratik çözümler sunan fotoselli bataryalar her geçen gün hayatımızdaki yerini arttırmaktadır. Farklı tasarımlarla beğeninize sunulan bataryalar arasından; banyonuzda hâkim olan renklere göre seçim yapabilmeniz için bronz, gold, siyah ve krom gibi alternatifler de satıştadır. Banyo teknesi ve lavabo için kullanılan musluk tarzının birbiri ile uyumlu olması da banyonuzda görsel açıdan tamamlayıcı olacaktır.

Duş setleri tamamen banyo keyfinize odaklı olarak karar vermeniz gereken bir ekipmandır. Teknolojinin gelişmesiyle özellikler kazanan duş panelleri size son model keyifler sunmak için mağazamızda satışa sunuluyor. Genellikle modern banyolar için kolon duş panellerinin yanı sıra nostaljik havanın estiği banyolar için bronz duş panelleri önerilerimiz arasında yerini alır. Günlük koşturmaların yorgunluğunu sıcacık bir banyo keyfi ile akıtanlar duş başlığının en iyisini hak ederler.

Uygun Fiyat Banyo Mobilyaları

Her zaman derli toplu görünse de banyolarımız bir çeşit malzeme deposu gibidir. Bakımlarımız için gerekli kozmetikler, temizlik malzemeleri,  saç fırçaları, tuvalet kâğıtları ve temiz havlular derken ortalık kalabalıklaşır. Bu kalabalığı gizlemek ve rahat kullanım sağlamak adına hayatı kolaylaştıran çözümler banyo ekipmanlarında da kendini gösterir.  Banyonuzun tüm dağınıklığını toparlayacak özelliklere sahip banyo dolap modelleri, boy dolap modelleri ve çamaşır makinesi dolapları en uygun fiyatlarla mağazamızda sizleri bekliyor. Farklı tarzlara göre tasarlanmış kaliteli banyo dolapları sıradan banyolardan uzaklaşmak isteyenlere de alternatifler sunmaktadır. Ayrıca biriken kirli çamaşırlarınızın banyoda kendine bir yer bulması için çamaşır sepeti modellerimize de bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Banyo Dekorasyonunda Detay Seçenekler

Banyolarda yardımcı ekipman olarak da tanımlanabilecek olan banyo fırçaları ve çöp kovaları da unutulmaması gereken detaylardır. Dekoratif açıdan dokunuşlar yapabileceğiniz bu ünleri tek tek satın alabileceğiniz gibi banyo fırça seti olarak da satın alabilirsiniz. Çöp kovası, diş fırçalığı, sabunluk ve klozet fırçası içeren bu setler en çok tercih edilen ürünlerden biri olmaya devam ediyor. Çöp kovaları kullanım hacminize göre pek çok farklı boyut seçeneği ile sunuluyor. Pedallı çöp kovası çeşitleri arasından dilediğinizi seçerek banyo atıklarınızı eilnizi sürmeden uzaklaştırabilirsiniz.

Banyonuz için ihtiyacınız olan kaliteli banyo ekipmanlarına ulaşabileceğiniz satış mağazamız baumarkets.com, güvenilir alışveriş ve uygun fiyatlarla ürün sahibi olmanıza imkân sağlıyor. Hemen mağazamızı ziyaret ederek online banyo aksesuarları ile tarzınızı banyonuzda yaşatabilirsiniz.

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.