Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Elektrikli El Aletleri ve Kullanım Alanları

Teknolojinin gelişmesi pek çok işin pratik ve daha kolay halledilmesi için gerekli gelişmeleri de beraberinde getiriyor. Elektrikli el aletleri de her geçen gün ilerleyen teknolojiyle gelişmektedir. "Alet işler, el övünür" atasözümüzü kanıtlayan özelliklere sahip elektrikli el ekipmanları ürünlerimizle ihtiyacınız olanı size kolayca ulaştırmayı hedefliyoruz. Matkaptan, testereye, taşlama makinelerinden boya tabancalarına kadar pek çok ürünü inceleyebileceğiniz online mağazamızdan elektrikli el aletleri fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Matkap Çeşitleri ve Vidalama Aletleri

Yaşam alanlarınızda pek çok amaçla ihtiyaç duyacağınız el ekipmanlarının en başında matkaplar yerini alır.  Matkap ve vidalama aletleri en basit tadilatta ve kurulumda elinizin altında olmasını isteyeceğiniz ekipmanlardır. Kaliteli iş ekipmanları satışı yaptığımız online mağazamız baumarkets.com.’da; darbeli matkaplar, akülü matkap ve akülü vidalama ekipmanları, tezgah üstü matkap çeşitleri, somun sıkma makineleri çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca eksiklerinizi gidermek için ihtiyacınız olan matkap ucu ve vidama ucu setleri için de bu kategorimizden faydalanabilirsiniz. Hızlı delme özelliği ile ilgi gören kırıcı ve delici matkap çeşitleri de hızlı kargo avantajıyla hemen sahip olabileceğiniz ürünler arasınadır.

Testere Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz

Gerek bahçe işlerinde gerekse marangozluk işlerinde testere çeşitleri en önemli ekipmanlardır. Kullanım amacına göre karar verilecek testere seçiminizi kolaylaştırmak adına mağazamızda sizler için farklı alt kategorilerde seçenekler sunuyoruz. Tezgâh üstü testere modelleri ve bahçe testereleri olarak inceleyebileceğiniz testereler kendi içinde pek çok seçeneğe ayrılmaktadır. Tezgâh tipi testereler arasında daire testereler, dekupaj testereler, tilkikuyruğu testereler karşınıza çıkacaktır. Tezgâh tipi testereler metal ve ahşap kesim işlerinde en çok tercih edilen testere modelleridir.  Tezgâhıyla bir bütün olarak kullanım kolaylığı sağlayan bu tip testereler sert malzeme kesiminde en doğru sonucu verecektir.

Tezgâh Üstü Testere Çeşitleri

Metal ve ahşap gibi sert malzeme kesiminde kullanılan bu testereler, tezgah üstü, gönye kesme ve profil kesme olarak üç grupta incelenebilir. Tezgâh üstü testerelerde kesme işlemi tezgâhın altında bulunan bıçak sistemi ile gerçekleşirken, gönye kesme makine çeşitlerinde kesici bıçak tezgâhın üstünde hareketli bir motor halindedir. Gönye kesme makinesi açılı kesime olanak sağladığı için tercih sebebidir. Profil kesme makineleri ise daha çok metal için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Özel taşlı diskleri ile metali düzgün ve kolayca kesebilme imkânı sunar. Bıçak seçimlerine göre farklı materyallerin kesiminde tezgâh tip testerelerden yardım alabiliriz.

Bahçenizde yenilikler yapmaya niyetliyseniz bahçe testereleri kategorimiz tam size göre. Online mağazamızdan elektrikli testere çeşitleri, benzinli testere fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca testere zinciri ve testere yağları da bu kategorimizde bulabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Elektrikli testere fiyatları ürünün kalitesine, kullanım ömrüne ve marka niteliğine göre değişmektedir. Bıçak değişimi yapılabilen testerelerin daha uzun ömürlü olduğu söylenebilir.  Bahçe testeresi fiyatları ve çim biçme makinesi modelleri konusunda mağazamızda inceleme yapmadan alışveriş yapmamanızı tavsiye ederiz.

Testere modellerinin yanında açılı ve düz yüzeylerin işlenmesi kanal açılması gibi işlemlerde etkili olan freze tezgâhları da ürünlerimiz arasındadır.

Zımpara ve Polisaj Aletleri

Marangozluk işlerinin olmazsa olmazı zımpara ve polisaj makineleri mağazamızda yerini alan elektrikli el aletleri arasındadır. Pürüzsüz yüzeyler için gerekli olan zımpara ve polisaj makineleri yüzeyi düzeltmesinin yanında yüzey cilalanması amacıyla da kullanılır. Detaylı parlatma ve düzeltme için polisaj makinelerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca rendeleme yapma özelliğine sahip planya makinesi da zımpara ve polisaj kategorisinde sizleri bekliyor.

Yüksek hızda dönerek kesme işlemi gerçekleştiren taşlama makineleri ve taşlama motorları da mağazamızdan ulaşabileceğiniz ürünler arasında yerini alıyor. Taşlama makinelerinde kullanılan disk boyutu, çalışacağınız malzemenin boyutuna göre seçilirse daha doğru sonuçlar alınacaktır. Aynı zamanda taşlama aksesuarları ile zımpara ve parlatma yapabilen bu makineler halk dilinde canavar olarak bilinir.

Bahsettiğimiz elektrikli el aletlerimizin yanında kategorimizde bulabileceğiniz diğer ürünler işlerinizi pratik hale getirecek lazer metreler ve lazer ölçüm cihazları; kaynak makineleri ve kaynak penseleri, jeneratör çeşitleri, boya tabancaları ve karıştırıcılar, basınçlı yıkama makineleri olarak listelenebilir.

İster profesyonel hayatta olsun, ister kendi çapınızda tadilatlarda olsun ihtiyaç duyacağınız tüm elektrikli el aletleri için güvenilir alışveriş hizmeti sunan baumarkets.com mağazamızı tercih edebilirsiniz. Taksitli ödeme kolaylığı ile istediğiniz ürüne avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.