1 2 3 4 5 6
Toplam 90 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

İnşaat Malzemeleri ve Kullanım Alanları

İnşaat malzemeleri yaşadığımız alanda, ofisimizde ya da düzenleme isteyen bahçemizde yapmak istediğimiz her türlü değişiklikte kullandığımız geniş ürün yelpazesine sahip ekipmanlardır. Günlük hayatımızda görmeye alıştığımız pek çok onarım işi için inşaat malzemelerinden yardım alırız. Bazen evin duvarındaki çatlağı tamir etmek için alçı ve boya olarak karşımıza çıkar bazen de stüdyo yapmak istediğimiz odamızda yalıtım malzemesidir. Çoğu zaman profesyonel ekiplerin ellerine bırakılan bu tarz işler, kimi zamanda kendi kendinize halledebileceğiniz bir tadilattan ibaret olabilir. Her şekilde kaliteli inşaat malzemesi için baumarkets.com mağazamıza yolunuz düşecektir.

İç ve Dış Mekân Kuru Duvar Malzemeleri

İç mekân inşaatında ihtiyacımız olan en temel malzemeler şüphesiz alçı, macun ve astarlardır. Kolay uygulama özelliğine sahip alçı çeşitleri kullanım amacına göre farklılık gösterir. Derz alçı, saten alçı, kartonpiyer alçı ve sıva alçı gibi seçenekleri inceleyerek toptan alçı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Derz dolguları alçı panellerin birleşim yerlerindeki boşlukları doldurmak için kullanılır. Köşe birleşim yerlerinden ve tadilatlarda da aranan bir malzemedir. Yüksek performans alçı panel çeşitleri farklı renk seçenekleriyle online mağazamızda sizleri bekliyor. Aynı zamanda dış mekan inşaatında önemli rol oynayan dış cephe levhaları ve profilleri iç mekan ve dış mekan kuru duvar malzemeleri kategorimizden ulaşabileceğiniz inşaat malzemeleri asında yerini alıyor.

Çimento Esaslı Sıvalar ve Örgü Harçları

Yapıların kaba inşaatı bittikten sonra ince işlere geçmek için ilk adım sıva işleridir. Sıva karışımı su, çimento ve kum ile hazırlanmaktadır. Boya öncesi hazırlık aşamasıdır. Tüm yüzeye kolayca uygulanabilir. Çimento esaslı sıva çeşitleri hazır sıva karışımlarıdır. Hem iç mekânda hem dış mekânda beton, briket ve tuğla üzerine uygulanabilir. Düzgün yüzeyler için kullanılması gereken çimento esaslı sıvalar ve örgü harçları sonrasında astar boya kullanılarak boya öncesi hazırlığı tamamlanmış olur.

Seramik Yapıştıcıları ve Derz Dolgu Çeşitleri

Yapıştırma ve derz dolgu malzemeleri binaların ıslak mekânlarında seramiklerin kullanılmasında yardımcı olan önemli ekipmanlardır. Mutfak banyo gibi su ile temas eden bölgelerde seramik kaplamak için kaliteli seramik yapıştırıcı çeşitlerine ihtiyacınız olacaktır. Seramik parçaları arasında kalan boşluklar için uygun fiyat derz dolgu malzemesi çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Derz dolgusu kıvamı sayesinde kolayca uygulanır ve nemin yüzeyde ilerlemesini engeller. Rutubet ve koku gibi problemleri etkili şekilde önleyebilmek adına kaliteli dolgu malzemesi kullanıldığından emin olunmalıdır. Fayans ustalarının severek kullandığı seramik takozu, düz yüzeylerde eşit aralıklarla ve dengeli çalışmaya imkan sağlar. Online inşaat malzemeleri satışı yaptığımız baumarkets.com sitemizde ihtiyacınız doğrultusunda farklı gramajlarda derz dolgusu fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Zemin Kaplama Malzemeleri ve Zemin Sistemleri

Kaba inşaat sonrasında kullanılacak malzemelerinin kaliteli olması uzun süre kullanmak için önemli bir husustur. Zemin kaplama dekoratif tercihlerinize göre değişebilir. Farklı özelliklere sahip zemin sistemleri için online mağazamızda kendinden yayılan şaplar ve astarları, çimento esaslı şaplar ve astarları, epoksi zemin kaplamaları ve astarları gibi ihtiyacınız olan zemin kaplama malzemelerine hemen ulaşabilirsiniz. Her geçen gün kullanımı artan epoksi zemin kaplama malzemeleri, epoksinin kimyasal reçine karakterinden faydalanır. Epoksinin dayanıklılık ve direnç konusunda en başarılı kimyasal zemin kaplaması olduğu söylenebilir. Aynı zamanda iç mekanda parlak görünümü arttırırken temizliğinin kolay olması da tercih sebebidir.

Onarım Güçlendirme ve Restorasyon Malzemeleri

Değerli bir tarihi binayı hayata geri kazandırmak için ya da yılların yorgunluğunu taşıyan yapıları güçlendirmek için baumarkets.com mağazamızda tamir onarım ve güçlendirme harçları satışa sunulmuştur. Restorasyon malzemeleri ve fiyatlarını mağazamızda incelemeden alışveriş yapmamanızı öneririz. Çimento esaslı Grout beton olarak da bilinen grout harçları, darbe almış onarımlarda tercih edilen epoksi esaslı güçlendirme harçları, ve hidrolik kireç esaslı restorasyon harçları mağazamızda bulabileceğiniz ürünler arasında yerini alıyor.

Kaliteli Mantolama Ürünleri

Bina dış yüzeyinin iki ortam arasında ısı geçişinin engellenmesi ve ısı kaybının önüne geçilmesi amacıyla kaplanması işlemine mantolama denir. Mantolama için kullanabileceğiniz ısı yalıtım levhaları, mantaloma yapıştırıcı ve sıvalar, dübel ve köşebent çeşitlerini mağazamızda bulabilirsiniz.

İzolasyon Ürünleri Nelerdir?

Düşük yakıt masraflarıyla ısınma ve soğutma yapabilme imkânı sağlayan izolasyon malzemeleri aynı zamanda yapının ömrünü uzatma özelliği de taşır. Isı, ses ve su yalıtımı daha sağlıklı ve konforlu yaşam alanları için çok önemlidir. Korozyon ve sızıntılara karşı dirençli bir ortam sağlamak için su yalıtımı uygulanmalıdır. Su yalıtımında kullanabileceğiniz malzemeler elastik özelikleriyle de beğenilen bitüm esaslı su yatlım malzemesi, çimento esaslı su yalıtım ürünleri ve epoksi esaslı su yalıtım ürünleri olarak sınıflandırılabilir. Su geçirmez veya suya dayanıklı karakter kazandıran bu malzemeler havuzlarda, banyolarda ve ıslak mekânlarda tercih edilirler.

İster profesyonel olarak emek harcayanlardan, ister amatörce evinde yenilik yapmak isteyenlerden olun uygun fiyat inşaat malzemesi arıyorsanız sizi baumarkets.com'a bekliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.